Humpolák

Projděte si Peklem
Publikováno: Pondělí, 01.12. 2014 - 08:40:34
Téma: O Humpolci


Úterý 02.12.2014 16:00 - 19:00 - Humpolec

Místo konání: Humpolec, průjezd knihovny na Dolním náměstí

MěKIS v Humpolci vás zve na procházku Peklem. Vstup do brány Pekelné bude v průjezdu knihovny, kde vás přivítají hodné čertice a roztomilí čertíci, kteří pro vás připravili několik pekelných soutěží. V průjezdu bude také strom dudlíkovník, na který můžou děti pověsit svůj dudlík, ale můžou pod něj i rodiče odložit např. cigarety, karty...a rozloučit se tak definitivně se svými neřestmi.
Poté vás vrátný čert nasměruje na cestu, která vede do Pekelné zahrady (zadním vchodem do zahrady muzea na Dolním náměstí. A tady začne trochu přituhovat...
V této zahradě na vás čekají další čerti, kteří vás provedou cca 8 stanovištěmi, na nichž budete se svými dětmi plnit různé úkoly, prohlížet si skutečné peklo, zpovídat se ze svých hříchů, a možná vás čert povozí i na trakaři! Po úspěšném absolvování celé procházky na vás čeká dárek (pro všechny hodné děti a rodiče). 

Na tuto akci je nutné koupit si vstupenky v předprodeji v infocentru Humpolec, kde získáte také další informace. Pekelná zahrada bude otevřená od 16 do 19 hodin, vaše cesta zahradou vám však zabere max. 45 - 60 minut. Abyste si akci užili a neocitli se v tlačenici (předpokládáme velkou účast, protože hodných a statečných dětí je absolutní převaha), prodáme vám časovou vstupenku, která vás opravňuje ke vstupu do Pekla na určitou hodinu. 

Akce je vhodná pro děti od 2 do 99 let. Nebojte se, čerti budou sice usmolení a pekelničtí, ale na hodné (a malé) děti budou mírní. Zlobivé tatínky si ovšem pořádně proklepnou! 

Akce se koná v rámci projektu AKTIVNÍ RODINA.

Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění!

Aacprojdetesipek.jpg

zdroj: www.infohumpolec.czTento článek si můžete přečíst na webu Humpolák
http://www.humpolak.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.humpolak.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=7597