Regionální velká výměna zkušeností


  Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet
  Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
  Kalendář akcí
leden 2019
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy
  O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400
 K absolutní spokojenosti scházelo vybojovat některou z medailí

TAEKWONDO LACEKTýden po medailových žních, které prožil SK TKD Lacek na Prague Open, z něhož si odvážel 32 zlatých medailí, se jedenáctičlenná výprava zúčastnila otevřeného mistrovství Chorvatska.

Ilustrační fotoTo je se svým statutem A turnaje počítáno mezi nejkvalitnější soutěže starého kontinentu, což dokazuje i účast 1200 závodníků z mnoha zemí, včetně světových taekwondo špiček jako jsou Izrael, Írán nebo Rusko.

Právě kvalitu ruských reprezentantů si na vlastní kůži mohl vyzkoušet Tomáš Čížek nebo Michal Vondrák, jejichž boje i přes veškerou snahu skončily předčasně. O poznání lépe se v Záhřebu dařilo Adrianě Šimánkové. Poté, co v prvním boji přešla přes chorvatskou soupeřku, čekala na v druhém zápase účastnice kadetského mistrovství Evropy Mateja Karač z klubu Pantera Záhřeb. Adriana jí první dvě kola dokázala směle sekundovat, ve třetím však Chorvatka strhla boj a následné vítězství na svou stranu. „Podala skvělý výkon a nechválil jsem ji jen já. Pochvaly si jí dostalo i od trenérky zkušené soupeřky,“ poznamenal kouč Petr Lacek.

Výborný výkon předvedla také Dominika Hronová, která patřila v Lackově výběru k těm méně zkušenějším. O to cennější bylo její vítězství v prvním boji s rakouskou závodnicí, který byl vyrovnaný a napínavý do posledních vteřin. V nich Dominika dokázala obrátit bodový stav a získat zasloužený postup do dalších bojů. V boji číslo dvě se pak potkala s Merve Talan z bavorského reprezentačního výběru. Dvě kola držela vyrovnaný stav, ve třetím se pak strhl boj o postup a po řadě výměn skončil za stavu 8:6 pro bavorskou reprezentantku.

Chybělo jen štěstí

V dobrém světle se předvedl i Trung Bao Nguyen. V prvním boji nastoupil proti bulharskému závodníkovi a vyhrál doslova v poslední vteřině útokem na hlavu, díky němuž obrátil skóre ve svůj prospěch. Nelehký los ho v druhém boji svedl dohromady s vynikajícím reprezentantem Bavorska Tajfunem Yilmazerem. Řečeno fotbalovou hantýrkou šlo o boj „nahoru-dolů“, vyšší bodové skóre bylo každou chvíli na jiné straně. Nebylo tedy překvapením, že boj nakonec skončil nerozhodně a následovala takzvaná náhlá smrt, v níž první bod vyhrává. A právě zde chyběl pověstný kousek štěstí.

Ačkoli nakonec Lackova výprava nepřivezla žádný cenný kov, vystoupení jednotlivých závodníků rozhodně nebylo zklamáním. „Libuši Medové, Adrianě Šimánkové a Dominice Hronové se dokonce podařilo obsadit pětadvacáté místo v týmech v kadetských kategoriích, což je na tak kvalitním turnaji pěkný výsledek,“ pochválil část svého týmu Petr Lacek.
 
  Související odkazy
· Více o tématu TAEKWONDO LACEK
· Další články od autora axl


Nejčtenější článek na téma TAEKWONDO LACEK:
Nováčci zazářili v Olomouci

  Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

  Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

Související témata

Sport

"K absolutní spokojenosti scházelo vybojovat některou z medailí" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund


Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum