Informační televize pro Vysočinu


  Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet
  Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
  Kalendář akcí
únor 2019
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy
  O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400
 Zóna na výhodném místě nadále hledá investory

O HumpolciPrůmyslová zóna na kraji Humpolce v sousedství dálnice D1 patřící společnosti CTP Projekt Invest konečně přilákala velkého investora. Firma Zexel Valeo Climate Control Corporation hodlá do konce letošního roku zaměstnat na dvě stě dvacet lidí a o dva roky později by měla mít už půl tisícovky pracovníků. Průmyslový park ale nadále hledá i další zájemce o investování na místě s výhodným silničním spojením.

"Společnost Zexel Valeo je sice zatím teprve ve zkušebním provozu, přesto je v současnosti nejvýznamnějším investorem a její význam bude v nejbližších měsících nadále růst," řekla Právu Kateřina Rýznerová, zástupkyně společnosti CTP Projekt Invest, která park o ploše zhruba sto padesáti tisíc čtverečních metrů vlastní. Právě Zexel Valeo CCC chce vedle rozjezdu výroby rozšířit i výrobní kapacity. Výrobní halu o ploše devíti tisíc čtverečních metrů míní posílit o další čtyři tisíce metrů. Vedení CTP Projekt Invest má pak v plánu přivést do Humpolce další investory. "V průmyslovém parku je k dispozici ještě čtyřiadevadesát tisíc čtverečních metrů pozemků. Čtyřiačtyřicet tisíc metrů z nich je už nyní připraveno," uvedla Rýznerová. CTP Projekt Invest tyto plochy nabízí k prodeji nebo k pronájmu rovněž na svých webových stránkách. Nizozemská společnost CTP Projekt Invest přišla do Humpolce v roce 1997, o dva roky později zahájil výrobu první ze současné pětice investorů. Společnost Hoza je nástupkyní společnosti Zwartwound, která má rovněž nizozemské kořeny, a na ploše tří tisíc čtverečních metrů vyrábí speciální a zakázkové kontejnery z oceli, hliníku i dalších materiálů. Zaměstnává na sedm desítek lidí. Přibližně dvacet lidí má práci u firmy IMI International, která na dvou tisících čtverečních metrech vyrábí strojírenské komponenty pro potřeby stavebnictví. Dvě desítky zaměstnanců má rovněž firma Lenze, která působí na poli automatizovaých systémů a pohonné techniky. Ta zaujímá nejmenší plochu v celém komplexu, využívá pouze pěti set sedmdesáti čtverečních metrů. Samotná vlastnická CTP Projekt Invest zaměstnává osmnáct lidí a jako majitel se stará o komplexní rozvoj areálu a získávání nových investorů.

Zdroj: deník PRÁVO 
  Související odkazy
· Více o tématu O Humpolci
· Další články od autora axl


Nejčtenější článek na téma O Humpolci:
Policejní cvičení

  Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

  Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Zóna na výhodném místě nadále hledá investory" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund


Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum